Versenyeredmények

A Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium az idei évben ötödik alkalommal meghirdette az ország 1-8. évfolyamos tanulóinak a SUDOKU Bajnokságot.
A verseny célja volt, hogy minden általános iskolás tanulóval megszerettessék e rejtvény kihívásait, ugyanakkor a tehetséggondozás, a logikus gondolkodás és kombinatív képesség fejlesztése is egyaránt.
A verseny 3 fordulós levelező versennyel indult 4 kategóriában (1-2. osztályosok, 3-4. osztályosok, 5-6. osztályosok és 7-8. osztályosok), melyre a Dózsa – Telepi Tagintézmény 1., 2., 3., 6. és 7. évfolyamos tanulói jelentkeztek (21 fő). Ezen verseny lezárása után meghívták az országos döntőbe 2018. április 7-re a legjobb eredményt elért tanulókat, így iskolánkból is 12 gyermeket.
1.c osztály: Gyapjas Barnabás, Hári Laura, Nagy Róza, Terbán Krisztina
2.c osztály: Jónás Zétény, Mucsi Ádám, Sinka Bence
3.c osztály: Mrena Richárd, Puskás Hanna
7.c osztály: Mucsi Gergő, Lupityka Zsófi, Szabó Emma
Már reggel 9 órától számos programmal várták a tanulókat a helyszínen. Lehetett kísérletet nézni, logikai játékokat játszani, interaktív táblán Sudokuzni, kézműveskedni, autós és motoros szimulációval játszani, a Vöröskereszt foglalkozásán részt venni (műseb készíttetése)…
A megnyitó után a versenyzők elvonultak az iskola nagytornatermébe, ahol zajlott a döntő. Rövid bemelegítő feladat után következett a helyezéseket eldöntő versenyfeladat.
Minden a döntőbe jutott diák ajándékot kapott, valamint az első 6 helyezést elért diák külön díjazásban is részesült.
Iskolánk 2. c osztályos tanulója, Jónás Zétény 6. helyezést ért el ezen a versenyen.
Nagyon gratulálunk neki, és a döntőbe jutott gyermekeknek is.


 

2018. április 8-án Szentesen iskolánk tanulói részt vettek a Teleki Pál földrajz és földtani verseny megyei fordulóján.

A következő eredmények születtek:
II. helyezett – Német Bence 8.a osztály
III. helyezett – Berta Balázs 8.b osztály

Részt vett még Mag Zoltán Krisztián 8.a és Sebők László 8.b osztályos tanuló.

Felkészítő tanár: Csatlósné Répás Etelka

Gratulálunk az elért eredményekhez!


 

Megyei röplabda diákolimpia III. kcs-os leányok versenyében ezüst érmet szerzett a Mindszent csapata.
A csapat tagjai: Sebők -Papp Lilian, Lantos Léna, Kispál Lili, Berta Nelli,
Rácz Sarolta , Jaksa Mirtill, Tóth Enikő , Juhász Janka, Szunyi Ágnes ,
Balázs Zsanett.
Szép volt lányok ! Gratulálok!

6

Megyei IV. Kcs-os röplabda diákolimpián bronzérmet szerzett a Mindszenti Általános Iskola csapata.
Sebők -Pap Lili,Molnár Fanni,Karácsony Dzsenifer, Karácsony Mercédesz, Menyhárt Adrienn, Pap Viktória, Rostás Adrienn, Lantos Léna, Veres Vivien, Csendes Nikolett.
Nagyon jó csapatmunkával versenyeztek a lányok.Gratulálok!

5

Vidám fiúk a IV.kcs-os megyei röplabda diákolimpián. Az ezüst
éremért mindenki megdolgozott.
Kovács János, Szunyi János, Debreczeni Nándor; Berta Balázs, Tatár Attila, Soós Gergő, Deák Dávid, Jancsovics Szabolcs, Sebők László
Gratulálok a szép eredményhez!

4

Mindszent”A” csapata a III.kcs-os körzeti röpiversenyen arany érmet szerzett. Csapattagok: Molnár Máté,
Zsótér Csaba, Gémes Noel, Farkas Dusán,Kiss Noel, guggolnak:Győri Csanád, Gémes Gergő, Juhász Tamás és Korom Flórián.
Szép volt fiúk ! Gratulálok !

3

A körzeti röpiverseny bajnoka a IV.korcsoportban Mindszent “A”csapata 
Csapattagok:Tatár Attila,Sebők László,Jancsovics Szabolcs,Kovács János, Berta Balázs, Soós Gergő,Debreczeni Nándor. Gratulálok és további sikereket ķívánok !

2

A körzeti röpiverseny IV.kcs-os versenyén bronz érmet szerzett a Mindszent B” csapata. A jó teljesítményhez gratulálok ! A szervezőknek Pólyáné Téli Évának és Vass Tibornak köszönjük hogy vendégül láttak 10 csapatot

Csapattagok: Cseszkó Dániel, Gémes Dénes, Hevesi Ádám,Szentes Bíró Erik,Nagy István , Nagy Dávid, Deák Andor és “bunyós” Ürmös Szabolcs.

28958608_1750953298299096_5944881091587342336_o

Megyei röplabda diákolimpia.
III. kcs-os fiúk versenyében ezüst érmet szerzett Mindszent csapata.
Csapattagok: Kiss Noel, Győri Csanád, Gémes Gergő, Juhász Tamás, Korom Flórián, Gémes Noel, Farkas Dusán, Zsótér Csaba, Molnár Máté. Szép volt fiúk! Gratulálunk! Felkészítő: Ivanovné Tóth Ágnes

29542070_1967585906791388_4317705665672548156_n


 

Megyei életvitel és technika Verseny


 “Százszorszép Mesegyűrű” mesemondó verseny Csongrád megyei fordulóján III. helyezést ért el Szűcs Petra 3.a osztályos tanuló. Felkészítő: Gyapjasné Hegedűs Éva

Terematlétikai bajnokság Hódmezővásárhely. Molnár Máté ezüst érmet szerzett magasugrásból./ mindhárom érmes 140 centimétert ugrott/ Gratulálok a kiváló teljesítményhez a III.kcs-os fiúknak !
terematlétika

Terematlétikai bajnokság Hódmezővásárhelyen. Magasugrásban bajnok Sebők-Papp Lilian. Gratulálok és további sportsikereket kívánok!
Terematlétika, magasugrásban bajnok Sebők-Pap Lilián

Terematlétikai bajnokság Hódmezővásárhelyen. Mucsi Gergő helyből hármasugrásból Gémes Noel pedig helyből távolugrásból szerzett bronzérmet.
Terematlétika 1

“Aranyos” röplabdás lányok a mindszenti körzeti diákolimpián.
aranyos röplabdások

A körzeti röpiverseny bajnoka a IV.korcsoportban Mindszent “A”csapata
Csapattagok:Tatár Attila, Sebők László, Jancsovics Szabolcs, Kovács János, Berta Balázs, Soós Gergő, Debreczeni Nándor. Gratulálok és további sikereket ķívánok! Felkészítő: Ivanovné Tóth Ágnes, akinek szívből gratulálunk az elért eredményekhez, köszönjük a felkészítést!29025756_1750933544967738_5719305118529093632_o

Mindszent “A” csapata a III.kcs-os körzeti röpiversenyen arany érmet szerzett. Csapattagok: Molnár Máté,
Zsótér Csaba, Gémes Noel, Farkas Dusán,Kiss Noel, guggolnak:Győri Csanád, Gémes Gergő, Juhász Tamás és Korom Flórián.
Szép volt fiúk ! Gratulálok ! Felkészítő: Ivanovné Tóth Ágnes
28872194_1750961181631641_517715078686965760_o

A mindszenti III. KCS-os fiúk a körzeti röplabda versenyen V.helyet szereztek. Gratulálok!
Csapattagok:Lénárt Tibor, Jancsovics Ákos, Pável Zétény, Kovács Marcell, Rózsás Dominik, Szűcs Máté, Juhász Bence, Kacziba Ádám, Kis Eliot.
28872012_1750967534964339_7953744713058615296_o

III.kcs-os Országos Atlétikai Diákolimpia Debrecen 2017.június 23-24.

A csapat tagjai:
Andrikó Mihály
Mucsi Gergő
Kulcsár Gergő
Vigh Péter
Cseszkó Dániel
Szombathelyi Brúnó
Csapateredményük: 11. hely
4×100 m-es váltó
Andrikó Mihály
Cseszkó Dániel
Szombathelyi Brúnó
Mucsi Gergő
Csapateredményük: 8. hely
Szombathelyi Brúnó 60 m-es síkfutás: 7. hely
Iskolánk tanulói képviselték Csongrád megyét ezen a versenyen, a megyei eredményeiken javítva, nagyon jól szerepeltek. Gratulálunk nekik!


INFOMÁNIA informatikai verseny

2017. május 3-án Hódmezővásárhelyen megrendezett informatika versenyen iskolánkat 3 csapat képviselte. A három fordulóból álló verseny végeredménye a következő:

III. HELY

Gál Imre Kelemen
Nagy Dániel
Zsótér Szabolcs

VI. HELY

Német Bence
Kolozsi Gergő
Mag Zoltán Krisztián

Részt vett még

Bozó Tibor
Takács Tamás
Boldizsár Márió Ákos

GRATULÁLUNK!


 

NÉMETH LÁSZLÓ GIMNÁZIUM

német szövegértési verseny (területi)

A1. kategória

NYÍRI HANNA     V. HELY

A2. kategória

NAGY DÁNIEL    IV. HELY

NÉMET BENCE    V. HELY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR: BALOGHNÉ TENKEI CSILLA

GRATULÁLUNK!


 

Iskolánkat a Hódmezővásárhelyi Megyei Jogú Város Cigány Nemzetiségi Önkormányzata által megrendezett IV. Vásárhelyi KI-MIT-TUD-on Boldizsár Tamara Diána, Szabó Mária Bianka, Deák Zsanett és Rostás Patrícia képviselte.

A következő eredmények születtek:
Tánc: Boldizsár Tamara Diána II. hely
Ének: Szabó Mária Bianka és Rostás Patrícia III. hely
Csoportos tánc: Deák Zsanett és Szabó Mária Bianka II. hely

Gratulálunk!


 

2017. IV. 8-án került megrendezésre Szentesen a Teleki Pál Földrajz és Földtani verseny megyei fordulója.

7. évfolyamon a következő eredmények születtek:
IV. Berta Balázs 7.b
V. Német Bence 7.a

Felkészítő nevelő: Csatlósné Répás Etelka


 

MEGYEI ÉLETVITEL ÉS TECHNIKA VERSENY SZENTES

Megyei Életvitel és gyakorlati ismeretek verseny zajlott a Szentesi Koszta József Általános Iskolában 2017.03.30-án. A verseny ismeretanyaga alapvetően a lakás, a lakókörnyezet jellemzőire épült, de a téma szerteágazó tudást feltételezett. Többek között az épület alaprajzának, terület helyszínrajzának értelmezését; az épületek, építmények funkcióit, a szerkezeti elemeit, anyagait, a kötőanyagokat, a felületi anyagok jellemzőit, vagy az árnyékolás, hő- és vízszigetelést.

Ismerni kellett az építési, szerelési szakmákat és azok jellemző tevékenységeit.

Mindezeket egyénileg kitöltendő elméleti feladatlapokkal, majd egyénileg illetve csoportmunkában elvégzett gyakorlati feladatokkal (számítógépes épület belső tervezés, makett készítés, építőipari munkaeszközök felismerése) kérték számon.

A csapat és egyéni 1-3. helyezettek ajándékokat és okleveleket kaptak.

 A győztes csapat tovább jutott a Körmenden megrendezendő országos döntőbe.

Eredmények:

Az egyéni helyezések:

  1. Mag Zoltán Krisztián, Mindszenti Ált. Iskola felkészítő: Szunyiné Marton Edit
  2. Hajdú Izabella, Arany János ÁMK Fábiánsebestyén fk.: Faragó Ferenc
  3. Vörös Zsófia, Szegedi Gregor József Ált. Isk. fk.: Dr. Makráné Horváth Piroska
  4. Csatordai Janka, Szentesi Koszta József Ált. Isk. fk.: Fekete Zoltán
  5. Ragács Hajnalka, Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk. fk.: Borbás István
  6. Német Bence, Mindszenti Ált. Iskola fk.: Szunyiné Marton Edit

Csapateredmények:

     1. Hajdú Izabella, István Levente, Tóth-Kovács Zoltán, Fábiánsebestyén

  1. holtversenyben:

Kolozsi Gergő, Mag Zoltán, Német Bence, Mindszent

Mészáros Bálint, Szabó Fülöp, Vörös Zsófia, Szeged

  1. Csatordai Janka, Csáki Anna, Szalai Virág, Koszta József Ált. Isk.

     5. Moldován Patrik, Őze László, Tóth Ferenc, Kiss Bálint Ref. Ált. Isk , Szentes fk:. Pólya Sándor

  1. Ádok Anna, Bán Kitti, Makra Dóra, Mórahalmi Móra Ferenc Ált. Isk. fk:. Kristó Judit17636948_1501777033226782_855238090243302631_o17632090_1501778129893339_5590990073623990754_o

A Mindszenti Általános Iskola Dózsa-Telepi Tagintézményének tanulója, Ugrai Panna 2017. 02. 18-19-én Montenegróban mérette meg magát, csapattársaival együtt, ahol több számban is nagyon szép eredményt ért el. Olyan városi csúcsokat döntött meg, melyeket idáig Risztov Éva tartott.

2004-ben születettek között

  1. helyet szerzett: – 100 és 200 m-es hátúszásban
    – 400 m-es vegyes úszásban
    – 100 m-es pillangóban
  1. helyet szerzett: – 200 m-es vegyes úszásban
    – 400 m-es gyorsúszásban
  1. helyet szerzett: – 50 m-es pillangó és hátúszásban
    – 200 m-es pillangó és gyorsúszásban

2004-es és fiatalabb korosztályban 9 aranyat szerzett, 7 számból állított fel új versenycsúcsot, így a korosztálya legeredményesebb lány versenyzője lett.

A felnőtt női kategóriában 3 aranyat, 4 ezüstöt és 1 bronzérmet szerzett.

A rákövetkező héten 2017.02.25-26-án, Hódmezővásárhelyen rendezték meg a Tavaszváró Nemzetközi Úszóversenyt, ahol szintén szépen tudott szerepelni Panna: a 2003-2004-es korosztályban : 3 aranyat és 5 ezüstérmet szerzett.


Horváth Mihály Gimnázium által megrendezett területi német versenyen

Német Bence 7.a osztályos tanuló II.

Berta Balázs 7.b osztályos tanuló IV.

Nógrádi Hanna 7.a osztályos tanuló VI.

Nagy Dániel 8. osztályos tanuló V. helyezést ért el. Gratulálunk!

Felkészítő nevelő: Baloghné Tenkei Csilla

Szeretek gondolkodni versenyen

Nagy Dániel 8. osztályos tanuló II.

Német Bence 7. osztályos tanuló II.

Mag Zoltán 7. osztályos tanuló V.

Berta Balázs 7. osztályos tanuló IV. helyezést ért el. Gratulálunk!

Felkészítő nevelő: Csatlósné Répás Etelka


Pollák Antal Járási Informatika Verseny eredményei:

7. osztály
I. Német Bence 7.a
II. Mag Zoltán Krisztián 7.a
III. Bozó Tibor Zsolt 7.a

6. osztály
IV. Nyíri Hanna 6.a

5. osztály
III. Tóth Szonja 5.a

Felkészítő tanár: Csernákné Kiss Ildikó

Bővebben>>


  1. november 17-én Szentesen Szent Erzsébet Kupán vettek részt a felső tagozatos lányok.

A versenyen Szentes Koszta József Általános Iskola, Szent Erzsébet Általános Iskola, BJG Csongrád és Mindszent leány csapatai mérték össze erejüket.

III.korcsoportban elnyerték a kupát – elsők lettek!

A csapat tagjai:
Csendes Nikolett
Veres Vivien
Mihály Enikő
Sebők – Pap Lilian
Molnár Fanni
Csuka Kamilla
Papp Viktória
Lantos Léna
Lantos Bettina
Szabó Sabrina
Rostás Adrienn
Rácz Sarolta

A IV. korcsoportos lányok  VI. helyezést értek el.

A csapat tagjai:
Karácsony Mercédesz
Karácsony Dzsenifer
Menyhárt Adrienn
Miskolczi Nóra
Vigh Patrícia
Kolozsi Kitti
Mihály Terézia


  1. december 12-13-án került megrendezésre Szegváron a Forray Kupa. A versenyen Szentes Koszta József Általános Iskola, Szent Erzsébet Általános Iskola, BJG Csongrád és Szegvár és Mindszent csapatai mérték össze erejüket.

Fiú és lány csapatokkal is képviseltük iskolánkat.

Eredmények: 

III. korcsoportos leányok II. helyezést értek el. 

A csapat tagjai:
Csendes Nikolett
Veres Vivien
Mihály Enikő
Sebők – Pap Lilian
Molnár Fanni
Csuka Kamilla
Papp Viktória
Lantos Léna
Lantos Bettina
Szabó Sabrina

  1. korcsoportos lányok V. helyezést értek el.

A csapat tagjai:
Karácsony Mercédesz
Karácsony Dzsenifer
Menyhárt Adrienn
Miskolczi Nóra
Vigh Patrícia
Kolozsi Kitti
Mihály Terézia
Csendes Nikolett
Veres Vivien

FIÚK eredményei:
III. korcsoport I. helyezést értek el – elhozták a kupát! 

A „B” csapat tagjai:
Jancsovics Szabolcs
Szente-Biró Erik
Debreczeni Nándor
Soós Gergő
Kertész Kristóf
Szombathelyi Brúnó

Az „A” csapatunk III. lett
A csapat tagjai:
Szunyi János
Kovács János
Farkas Dusán
Gémes Noel
Cseszkó Dániel
Kallai Noel
Molnár Máté

A IV. korcsoportos fiúk II. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Tatár Attila
Sebők László
Berta Balázs
Molnár Péter
Deák Dávid
Nagy István
Nagy Dávid
Szombathelyi Brúnó
Jancsovics Szabolcs

Felkészítő nevelő: Ivanovné Tóth Ágnes


 

Mesemondó verseny


Adventi Varázslatok címmel az Apáról Fiúra Népművészeti és Kézműves Egyesület adventi naptár készítő pályázatot hirdetett, ahol az általános iskolás csoportok kategóriában a Mindszenti Általános Iskola Dózsa-Telepi Tagintézménye 1. c osztálya 1. helyezést ért el.
Pályázatra természetes alapanyagból kellett készíteni adventi naptárat. A gyermekek fakorongokból készítettek hóembereket zsákocskával a hátukon.
Pályamunkánk, pályázatra csoportkép, a kapott ajándékunkkal együtt készültek a képek.
Felkészítő tanár: Szecskó Dóra

12


 Magyar Népmese Napja alkalmából megrendezett rajzpályázat eredményei

1-2. osztály
I. Szűcs Nóra 1.b
II. Makó András 2.b
Antal Lara 2.a
III. Zékány András 1.c
Bánfi Brenda 2.c
Különdíj: Talala Vanessza 1.c, Gombos Viktória 2.a

3-4. osztály
I. Török Mónika 3.a
II. Korom Natália 3.a
Kis Juhász Hargita 3.c
III. Kiss Olívia Fanni 4.b

5-6. osztály
I. Tóth Enikő 6.b
II. Hevesi Edina 6.a
III. Juhász Janka 6.b

7-8. osztály
I. Kócsó Vivien 8.a

Digitális rajzpályázat: 5. c különdíjas


Atlétika országos összetett egyéni és csapatverseny 
Székesfehérvár 2016. május 31.

IV. korcsoportos fiú ötpróba bajnokság 

  1. Antal Tamás
  2. Horváth Tamás
  3. Barna Máté Pál
  4. Mihály Endre János
  5. Párkányi Áron
  6. Kulcsár Gábor  XIX. helyezést értek el 

Felkészítő nevelők: Ivanovné Tóth Ágnes, Párkányi László

atletika


 

Kerékpáros Iskola Kupa országos döntő

Rajzpályázat
” Baba születik a családban ” című rajzpályázat nyertesei

Mindszenti Általános Iskola
I. helyezés: Baricsa Tímea 7.b
II. helyezés: Kallai Lotti Kiara 6.a
Cseszkó Anna 8.b

Dózsa-telepi Tagintézmény
I. helyezés: Kunszabó Dávid József 7.c
II. helyezés: Szűcs Viktória Csilla 7.c


RÖPLABDA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ BÉKÉSCSABA
2016. május 12.

IV. KORCSOPORT:  III. helyezést értek el

  • Vigh Dóra
  • Nagy Viktória
  • Kocsis Viktória
  • Lénárt Fanni
  • Terbán Ágnes
  • Szobácsi Ágnes
  • Tatár Nikolett
  • Sánta Hajnalka
  • Csatlós Tünde
  • Kis Gréta
  • Szabó Lili
  • Hős Noémi Ibolya
  • Tartóczki Zsanett Laura    

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐ:  Ivanovné Tóth Ágnes

5


RÖPLABDA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ -FIÚ KECSKEMÉT
2016. május 17.

IV. KORCSOPORT: II. helyezést értek el.

  • Párkányi Áron
  • Antal Tamás
  • Horváth Tamás
  • Szabó Sándor
  • Bottyán Bence
  • Mihály Endre János
  • Lázár Márk 

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐK: Ivanovné Tóth Ágnes, Párkányi László

6


ATLÉTIKA MEGYEI DÖNTŐ EGYÉNI BAJNOKSÁG
2016. május 9.

IV. KORCSOPORT

  • Cseszkó Anna                magasugrás  – IV. hely
  • Kálmán Viktória             100 m-es síkfutás – V.hely
  • Vigh Dóra                       súlylökés – IV. hely
  • Horváth Tamás              4×100 m-es váltó – III. hely
  • Antal Tamás                   4x1000m-es váltó – IV.hely
  • Párkányi Áron               4×100 m-es váltó – III. hely, kislabda hajítás II.hely,
  • Kulcsár Gábor               4×1000 m-es váltó – IV.hely
  • Mihály Endre János      4×100 m-es váltó – III. hely, távolugrás – III.hely
  • Vincze Csaba                 4×100 m-es váltó – III. hely
  • Mihály Attila Ferenc      4×1000 m-es váltó – IV. hely
  • Zsótér Zsombor            4×1000 m-es váltó – IV. hely

KÍSÉRŐ NEVELŐ: Párkányi László


ATLÉTIKA MEGYEI TÖBBPRÓBA CSAPATBAJNOKSÁG
2016. május 10.

IV. KORCSOPORT FIÚ

Csapateredmény: I. helyezés, országos versenyre jutottak!

  • Horváth Tamás
  • Barna Máté Pál
  • Párkányi Áron          egyéni összetett VI. hely
  • Kulcsár Gábor
  • Mihály Endre János egyéni összetett III. hely
  • Vincze Csaba

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐ: Ivanovné Tóth Ágnes



ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA CSAPATBAJNOKSÁG

2016. május 4.

III. KORCSOPORT LEÁNY: CSAPAT III. HELYEZÉS

  • UGRAI PANNA egyéni II. hely
  • NÉMET ENIKŐ
  • KURGYIS ENIKŐ egyéni III. hely
  • MISKOLCZI NÓRA
  • MENYHÁRT ADRIENN
  • MIHÁLY TERÉZIA

    III. KORCSOPORT FIÚKCSAPAT III. HELYEZÉS

  • BERTA BALÁZS
  • SEBŐK LÁSZLÓ
  • DEÁK DÁVID
  • CSATLÓS GÁBOR
  • VIGH PÉTER
  • ANDRIKÓ MIHÁLY
    FELKÉSZÍTŐ NEVELŐ: IVANOVNÉ TÓTH ÁGNES

II. KORCSOPORT CSAPAT: VI.HELYEZÉS

LÁNYOK:

  • ROSTÁS REGINA FANNI
  • MOLNÁR ZSUZANNA
  • LOSONCZI LILI
  • SEBŐK – PAP LILIAN
  • BERTA NELLI
  • URBÁN VIKTÓRIA 

II. KORCSOPORT CSAPAT: IV.HELYEZÉS

FIÚK:

  • GYŐRI CSANÁD
  • MOLNÁR MÁTÉ
  • GÉMES GERGŐ
  • BUDAI MÁTÉ
  • GÉMES NOEL
  • ZSÓTÉR CSABA 

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐ: MIHÁLYNÉ GYAPJAS NÓRA



ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA CSAPATBAJNOKSÁG

2016. május 5.

IV. KORCSOPORT LEÁNY:  VÁROSI ÖSSZETETT: V. HELYEZÉS

  • CSESZKÓ ANNA
  • HŐS NOÉMI IBOLYA
  • KÁLMÁN VIKTÓRIA
  • HEMZŐ BELLA
  • SZABÓ LILI
  • CSATLÓS TÜNDE 

IV. KORCSOPORT FIÚK:VÁROSI ÖSSZETETT: I.HELYEZÉS

  • HORVÁTH TAMÁS
  • ANTAL TAMÁS
  • PÁRKÁNYI ÁRON egyéni összetett II. hely                                         
  • KULCSÁR GÁBOR
  • MIHÁLY ENDRE JÁNOS egyéni összetett I. hely
  • VINCZE CSABA 

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐK: PÁRKÁNYI LÁSZLÓ, IVANOVNÉ TÓTH ÁGNES

I. KORCSOPORT  LEÁNY: CSAPAT III.HELYEZÉS

  • ANTAL MÁRTA
  • MÁRKI NÓRA
  • ANTAL ANNA
  • KIS AMIRA
  • PÁSZTOR ZSUZSANNA NATÁLIA
  • KIS OLÍVIA FANNI 

I. KORCSOPORT FIÚK:CSAPAT IV.HELYEZÉS

  • JANCSOVICS ÁKOS
  • TÓTH KRISTÓF
  • NAGY PÉTER
  • VIGH ÁDÁM
  • NAGY-GÉCZI ZSOMBOR
  • FÖLK BALÁZS

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐ: MIHÁLYNÉ GYAPJAS NÓRA


MEGYEI ATLÉTIKAI EGYÉNI BAJNOKSÁG
2016. május 9. 

IV. KORCSOPORT

  • KÁLMÁN VIKTÓRIA
  • CSESZKÓ ANNA
  • CSATLÓS TÜNDE
  • VIGH DÓRA
  • ANTAL TAMÁS
  • MIHÁLY ENDRE JÁNOS 4×100 m-es váltó – III. hely             
  • PÁRKÁNYI ÁRON 4×100 m-es váltó – III. hely             
  • KULCSÁR GÁBOR
  • MIHÁLY ATTILA
  • ZSÓTÉR ZSOMBOR
  • VINCZE CSABA 4×100 m-es váltó – III. hely 
  • HORVÁTH TAMÁS 4×100 m-es váltó – III. hely  

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐ:  IVANOVNÉ TÓTH ÁGNES, PÁRKÁNYI LÁSZLÓ


EGYÉNI ATLÉTIKAI BAJNOKSÁG
2016. május 3. 

III-IV. KORCSOPORT

  • HŐS NOÉMI 300 m – III. hely
  • KÁLMÁN VIKTÓRIA 100 m – I. hely
  • CSESZKÓ ANNA magasugrás – I. hely
  • NAGY VIKTÓRIA súlylökés –  hely
  • VIGH DÓRA súlylökés – II. hely
  • TÚRI NIKOLETT 600 m – IX. hely
  • CSATLÓS TÜNDE távolugrás – I. hely
  • PÁRKÁNYI ÁRON kislabda hajítás – II.  hely, súlylökés – III. hely
  • HORVÁTH TAMÁS 4×100 m-es váltó – II. hely
  • ANTAL TAMÁS 4×1000 m-es váltó – I. hely, távolugrás –  
  • MIHÁLY ENDRE távolugrás – I. hely, súlylökés – II. hely, 4-100 m-es váltó – II. hely
  • ZSÓTÉR ZSOMBOR 4×1000 m-es váltó – I. hely
  • MIHÁLY ATTILA 4×1000 m-es váltó – I. hely
  • KULCSÁR GÁBOR 4×1000 m-es váltó – I. hely
  • VINCZE CSABA 4×100 m-es váltó – II. hely              
  • SEBŐK LÁSZLÓ 600 m – IV. hely
  • BERTA BALÁZS távolugrás – VI. hely, 4×100 m-es váltó – II. hely
  • ÜRMÖS SZABOLCS 600 m – V.hely
  • VIGH PÉTER 4×100 m-es váltó – II. hely
  • DEÁK DÁVID 4×100 m-es váltó – II. hely, távolugrás V. hely
  • KURGYIS ENIKŐ 60 m – IV. hely, távolugrás –
  • CSATLÓS GÁBOR 4×100 m-es váltó – II. hely, kislabda hajítás – II. hely, távolugrás IV. hely 

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐ: IVANOVNÉ TÓTH ÁGNES, PÁRKÁNYI LÁSZLÓ


BENDEGÚZ TUDÁSBAJNOKSÁG MEGYEI DÖNTŐJE

Történelem
5. osztály
I. Mucsi Gergő
IV. Gémes Noel

6. osztály
I. Mag Zoltán
II. Petrik Sándor
IV. Szabó Patrik Nataniel
V. Sebők László
VI. Zékány Zsófia

8. osztály
I. Vigh Martin
III. Mónus Martin
IV. Nagy Viktória

Anyanyelv
5. osztály
V. Nyíri Hanna

Matematika
6. osztály
IV. Német Bence

Természetismeret
6. osztály
I. Német Bence
IV. Mag Zoltán

ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTT

Német Bence Természetismeret

Mag Zoltán Történelem
Vigh Martin Történelem

FELKÉSZÍTŐ NEVELŐK
Szunyiné Marton Edit
Csernák János
Lantosné Pálinkó Erika
Márkus Imre


A 2016. évi „Ki a mester két keréken?” közlekedésbiztonsági verseny

2016. 05. 07. Szeged

Megyei Döntő 

Fiú kategória:     Mucsi Gergő 3. hely

                             Antal Péter 4. hely 

Lány kategória: Szabó Emma 5. hely

                             Lupityka Zsófi 6. hely


 

Levelezős honismereti verseny

Kovács Dorina Liza (5.a osztály) megyei IV. helyezés
Nyíri Hanna (5.a osztály) megyei XIII. helyezés
Szunyi Ágnes (5.a osztály) megyei I. helyezés és országos I. helyezést ért el.


 

Bendegúz tudásbajnokság

Mag Zoltán Krisztián (6.a osztály) megyei IV. helyezés

Németh Bence (6.a osztály) I. helyezés , országos továbbjutó


 

Pollák Antal járási számítástechnika verseny

A Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakképző Iskolájában április 12-én rendezték meg az általános iskolák felső tagozatosai számára kiírt Pollák Antal járási informatika versenyt. Iskolánkból

Német Enikő 5. c osztályos tanuló III. helyezést,
Német Bence 6. a osztályos tanuló III. helyezést,
Nagy Dániel 7. b osztályos tanuló I. helyezést ért el.

Bővebben
Képmelléklet a versenyről
Képmelléklet az eredményhirdetésről


Kerékpáros Iskola Kupa Csongrádban

Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság

  1. április 23.
    eredmeny

A hat rendőrkapitányság által megrendezett helyi döntők legjobbjai vehettek részt a Kerékpáros Iskola Kupa megyei döntőjén. Szentesi és mindszenti tanuló képviseli Csongrád megyét Miskolcon.

A verseny célja a kerékpáros közlekedési szabályok elmélyítése, a gyermekek biztonságos közlekedésre nevelése volt. A felsőtagozatos általános iskolás diákok versenyén KRESZ elméleti és kerékpáros ügyességi versenyszámokban mérhették össze tudásukat a fiatalok.
A lányoknál a legjobban Biácsi Anna teljesített, aki a szentesi Deák Ferenc Általános Iskolából érkezett. Második helyen Vida Rebeka végzett, aki a szegedi Zrínyi Ilona Általános Iskola diákja. A harmadik helyre a szintén szegedi Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola tanulója, Szabó Ninetta Dorina gördült be.

A fiúknál a Mindszenti Általános Iskola Dózsa-Telepi Tagintézményének diákja, Antal Tamás végzett az első helyen. Második, a szegedi Zrínyi Ilona Általános Iskola tanulója, Sejben András lett, harmadik pedig Szabó Ádám, szintén Mindszentről.

A nyertesek kerékpáros biztonsági felszerelést, ajándékutalványt és oklevelet kaptak a szép teljesítményért.

A verseny első helyezett lány és fiú versenyzője vesz részt a Kerékpáros Iskola Kupa országos döntőjén, melynek 2016. május 10-12. között Miskolc ad otthont.

eredmeny2

(cikk és fotó: police.hu)


Szegeden megrendezett megyei röplabda versenyen a 4. korcsoportos fiúk I., 4. korcsoportos lányok II., 3. korcsoportos fiúk II. helyezést értek el, ezáltal mindhárom csapat bejutott az országos elődöntőbe. Felkészítőjük: Ivanovné Tóth Ágnes

Gratulálunk!


Országos Elődöntő Kecskemét
2016. április 24.

III. korcsoport fiú: III. helyezést ért el

13295125_1692273507701330_782399462_n (2)

Gémes Dénes
Sebők László
Debreczeni Nándor
Soós Gergő
Tatár Attila
Jancsovics Szabolcs
Berta Balázs
Szentes Bíró Erik
Csatlós Gábor

Deák Dávid
Szombathelyi Brúnó


 Megyei röplabda döntő 
Szeged 2016. április 13.

III. korcsoport leány: V. helyezést értek el

  • Csendes Nikolett
  • Karácsony Dzsenifer
  • Karácsony Mercédesz
  • Menyhárt Adrienn
  • Mihály Terézia
  • Miskolczi Nóra
  • Kurgyis Enikő
  • Mihály Enikő
  • Kovács Dóra
    ropi
    III. korcsoport fiú: II. helyezést értek el
    DSC_0115
    Gémes Dénes
    Sebők László
    Debreczeni Nándor
    Soós Gergő
    Tatár Attila
    Jancsovics Szabolcs
    Berta Balázs
    Szentes Bíró Erik
    Csatlós Gábor

Ashihara Karate Open Eurasian Cup: Gémes Gergő l. helyezés és a legharcosabb is ő lett.

Gergő

Ashihara Karate Open Eurasian Cup: Győri Csanád I.helyezés

Csanád

Gratulálunk!

 


Gémes Gergő 3.a osztályos tanuló az Orosházi Open Nemzetközi Utánpótlás Kyokushin karate versenyen I. helyezést ért el.

Győri Csanád 3.a osztályos tanuló az Orosházi Open Nemzetközi Utánpótlás Kyokushin karate versenyen I. helyezést ért el.

Molnár Zsuzsanna 4.a osztályos tanuló a Fit Kid II. class Romanian Open 2016. Nemzetközi versenyen I. helyezést ért el.


Német Bence 6.a osztályos tanuló a Hódmezővásárhelyen megrendezett német területi versenyen II. helyezést ért el. Felkészítője: Baloghné Tenkei Csilla

Boldizsár Tamara 7.a és Deák Zsanett 7.a osztályos tanulók a Hódmezővásárhelyen megrendezett Cigány Ki-Mit-Tud-on csoportban III. helyezést értek el

Molnár Zsuzsanna 4.a osztályos tanuló a Kiskunlacházán megrendezett Országos Fitt-Kid versenyen V. helyezést ért el.

Gratulálunk!


 

Gémes Gergő 3.a osztályos tanuló a Budapesten megrendezett

Országos Karate Kupán I. helyezést ért el.

Gratulálunk!


  1. április 02. (szombat)

Megyei verseny Szentesen:

Teleki Pál földrajz és földtani verseny XXIV.

  1. osztály
    IV. helyezést ért el Nagy Dániel 7. b osztályos tanuló
    X. helyezést értek el Orsós Alexandra és Mihály Réka 7. b osztályos tanulók
  1. osztály
    I.
    helyezést ért el Vigh Martin 8.a osztályos tanuló
    VI. helyezést ért el Nagy Viktória 8.a osztályos tanuló

 

Vigh Martin képviseli Csongrád megye 8. osztályos tanulóit az Országos versenyen Egerben, 2016. május 6-8-ig.

 

 

Gratulálunk!

Molnár Zsuzsanna 4.a osztályos tanuló  a  FITT-KID Országos Bajnokságon VI. helyezést ért el. Gratulálunk!

Molnár Zsuzsanna

Bányai Eszter Bíborka FIT-KID Országos X.helyezést ért el. Gratulálunk!

Bányai Eszter Bíborka FIT-KID Országos X.helyezés

   HÁZI TANULMÁNYI VERSENY EREDMÉNYEINEK ÖSSZESÍTÉSE

2015/2016-OS TANÉV

ÉVFOLYAM TANTÁRGY HELYEZÉS NÉV
1. évfolyam Szövegértés I. Szolnoki Dominik 1.a
II. Domonkos Tiffani 1.a
III. Pap Diána Flóra 1.a, Szűcs Petra 1.a
Matematika I. Tóth Levente 1.b
II. Szűcs Nóra 1.b, Kovács Dániel 1.a
III. Lupityka András 1.c
2. évfolyam Magyar I. Hérány Emma 2.a
II. Nagy Péter 2.a
III. Tatár Nóra 2.b
Matematika I. Fölk Balázs 2.b
II. Gyapjas Patrik 2.a, Hérány Emma 2.a
III. Nagy Péter 2.a
3. évfolyam Magyar nyelvtan I. Kiss Olívia Fanni 3.b
II. Terbán Kamilla 3.b
III. Annus Kitti 3.b
Matematika I. Győri Csanád 3.a
II. Major Virág 3.a
III. Gémes Gergő 3.a
Angol I. Rácz Jázmin 3.c
II. Kovács Marcell 3.a
III. Lantos Zsombor 3.b
4. évfolyam Szövegértés I. Oláh Réka 4.b
II. Molnár Zsuzsanna 4.a és Boldizsár Piroska 4.c
III. Tőkési Noémi 4.c
Magyar nyelvtan I. Szabó Cintia Lujza 4.c
II. Szobácsi Fanni 4.a és Nagy Mihály Noel 4.c
III. Soós Lili 4.c és Boldizsár Piroska
Matematika I. Tőkési Noémi 4.c
II. Molnár Zsuzsanna 4.a és Görbe Rinaldó 4.c
III. Tóth Szonja 4.a
Német I. Kispál Lili 4.b
II. Tóth Szonja 4.a
III. Oláh Réka 4.b
Angol I. Tőkés Noémi 4.c
II. Soós Lili 4.c
III. Görbe Rinaldó 4.c
Környezetismeret I. Boldizsár Piroska 4.c
II. Oláh Réka 4.b és Tőkési Noémi 4.c
III. Tóth Szonja 4.a
5. évfolyam Magyar I. Mucsi Gergő 5.c
II. Tóth Enikő 5.b, Molnár Fanni 5.a
III. Ugrai Panna Nóra 5.c
5. évfolyam Matematika I. Zsótér Csaba 5.a
II. Mucsi Gergő 5.c
III. Szabó Emma 5.c
Természetismeret I. Tóth Enikő 5.b
II. Zsótér Csaba 5.a, Cseszkó Dániel 5.a
III. Kovács Dorina 5.a, Hevesi Ádám 5.a
Informatika I. Német Enikő 5.c
II. Vigh Péter 5.c
III. Kulcsár Gergő 5.c
Történelem I. Mucsi Gergő 5.c
II. Budai Máté 5.b
III. Cseszkó Dániel 5.a, Német Enikő 5.c
német I. Mucsi Gergő 5.c
II. Budai Máté 5.b
III. Nyíri Hanna 5.a, Kovács Dorina 5.a
Angol I. Boldizsár Bence 5.a
II. Mucsi Gergő 5.c
III. Antal Péter 5.c
6. évfolyam Magyar I. Német Bence 6.a
II. Keresztes Bertalan 6.c
III. Debreczeni Nándor 6.b
Matematika I. Német Bence 6.a
II. Berta Balázs 6.b
III. Német Zoé 6.c, Mihály Terézia 6.b
Természetismeret I. Német Bence 6.a
II. Berta Balázs 6.b
III. Mag Zoltán Krisztián 6.a
Informatika I. Német Bence 6.a
II. Berta Balázs 6.b
III. Takács Tamás 6.c
Történelem I. Német Bence 6.a
II. Mag Zoltán Krisztián 6.a, Szabó Patrik 6.c
III. Zékány Zsófia 6.c
Német I. Német Bence 6.a
II. Nógrádi Hanna 6.a
III. Berta Balázs 6.b, Debreczeni Nándor 6.b
Angol I. Szabó Patrik 6.c
II. Berta Balázs 6.b
III. Zékány Zsófia 6.c
7. évfolyam Magyar I. Nagy Dániel 7.b
II. Gémes Kata 7.c, Zana Csongor 7.c
III. Zsótér Szabolcs 7.b
Matematika I. Gémes Kata 7.c
II. Nagy Dániel 7.b
III. Orsós Alexandra 7.b, Minda Pál 7.b
Informatika I. Nagy Dániel 7.b
II. Magony Kamilla 7.b
III. Zsótér Szabolcs 7.b
Történelem I. Nagy Dániel 7.b
II. Ménesi Zsófia 7.b
III. Orsós Alexandra 7.b, Gál Endre István 7.c, Minda Pál 7.b
7.évfolyam Német I. Nagy Dániel 7.b
II. Ménesi Zsófia 7.b
III. Gémes Kata 7.c
Angol I. Mihály Réka 7.b
II. Ménesi Zsófia 7.b
III. Antal Petra 7.b
Fizika I. Nagy Dániel 7.b
II. Felvidéki Sándor Viktor 7.c
III. Orsós Alexandra 7.b
Kémia I. Nagy Dániel 7.b
II. Mihály Réka 7.b
III. Lucza Réka Renáta 7.a
Biológia I. Nagy Dániel 7.b
II. Zsótér Szabolcs 7.b
III. Mihály Réka 7.b
Földrajz I. Nagy Dániel 7.b
II. Orsós Alexandra 7.b
III. Minda Pál 7.b
8. évfolyam Magyar I. Keresztes Izabella 8.d
II. Kiss Gréta 8.d
III. Szabó Ádám 8.d
Matematika I. Vigh Martin 8.a
II. Nagy Viktória 8.a, Vigh Dóra 8.c
III. Marton Nóra Hanga 8.c
Történelem I. Vigh Martin 8.a
II. Nagy Viktória 8.a
III. Barna Máté Pál 8.b, Szabó Sándor 8.d
Német I. Vigh Martin 8.a
II. Szabó Ádám 8.c
III. Nagy Viktória 8.a, Kiss Gréta 8.d
Angol I. Ambrus Norbert 8.a
II. Orosz Virág 8.c
III. Kocsis Viktória 8.a
Fizika I. Antal Tamás 8.d
II. Nagy Viktória 8.a
III. Kiss Gréta 8.d
Kémia I. Vigh Martin 8.a
II. Nagy Viktória 8.a
III. Mónus Martin 8.d
Biológia I. Nagy Viktória 8.a
II. Vigh Martin 8.a
III. Sajben Odett 8.b
Földrajz I. Vigh Martin 8.a
II. Nagy Viktória 8.a
III. Lázár Márk 8.a
Informatika I. Nagy Viktória 8.a
II. Szabó Sándor 8.c
III. Terbán Ágnes 8.a, Szabó Ádám 8.c

 

SPORTVERSENY

Röplabdaverseny 2016.03.03.

IV.k.cs.       II. helyezés:                            Terbán Ágnes, Kocsis Viktória, Tartóczki Zsanett,                                                                   Hős Noémi

III. helyezés:                            Nagy Viktória, Szabó Lili, Tatár Nikolett, Lénárt                                                                        Fanni

 

III.k.cs.       III. helyezés:                            Menyhárt Adrienn, Mihály Terézia, Veres Vivien,                                                                       Vigh Patrícia, Kolozsi Kitti, Mihály Enikő, Kovács                                                                     Dóra, Csendes Nikolett

 

ISKOLÁN KÍVÜLI VERSENYEREDMÉNYEK

Városi mesemondó verseny

  1. helyezett 1-2. osztály : Gyapjas Patrik László 2.a (Nagyillés Lászlóné)
  2. helyezett: Szűcs Petra 1.a és Rudalic-Gémes Sára 1.a (Gyapjasné H.Éva)

Különdíjas:                              Korom Natália 2.a (Nagyillés Lászlóné)

  1. helyezett 3-4. osztály: Tóth Szonja 4.a (Bagitáné Sz.Mária)

III. helyezett:                            Terbán Kamilla 3.b (Vigh Zoltánné)

Százszorszép Mesegyűrű mesemondó verseny megyei forduló

  1. helyezett: Szűcs Petra (Gyapjasné H. Éva)

Tudásbajnokság Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia magyar nyelvi levelező verseny, félévi teljesítménye alapján

ARANY FOKOZATOT ÉRT EL:      Szolnoki Dominik 1.a  és ANTAL LARA 1.a (Gyapjasné                                                          Hegedűs Éva)

EZÜST FOKOZATOT ÉRT EL: Horváth Nóra 1.a (Gyapjasné Hegedűs Éva)

ARANY FOKOZATOT ÉRT EL: Nyíri Hanna 5.a (Lantosné Pálinkó Erika)

Tudásbajnokság Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Nyelvész versenyén

bejutott a megyei fordulóba: Fölk Balázs 2.b (Nagyné Korell Erika)

Hevesy György területi kémia versenyen iskolánkat

Nagy Dániel 7.b

Nagy Viktória 8.a

Vigh Martin 8.a osztályos tanulók képviselték.

 

  1. helyezést ért el: Nagy Dániel 7.b és Vigh Martin 8.a (Antalné Kardos Csilla)

a megyei döntőbe mindhárom tanuló továbbjutott!

Országos Fit-Kid Bajnokság kvalifikációs verseny – Szolnok

III. hely (csapatban)                            Molnár Zsuzsanna 4.a

Nemzetközi (európai) FITKID SERBIAN OPEN KUPA csapatok

  1. hely Molnár Zsuzsanna 4.aMűvészeti Iskolás Táncverseny

Gyermek-II-Kezdő-Standard kategóriában:

  1. helyezés: Mucsi Gergő 5.c – Molnár Zsuzsanna 4.a páros
  2. helyezés: Sajben Levente 4.a – Kiss Dorina 4.b páros

III. helyezés:                                        Kiss Olívia Fanni 3.b – Juhász János 3.b

 

Gyermek-II-Kezdő-Latin kategóriában:

  1. helyezés: Mucsi Gergő 5.c – Molnár Zsuzsanna 4.a páros

VII. helyezés                                       Sajben Levente 4.a – Kiss Dorina 4.b páros

Országos Táncverseny

  1. helyezés: Miskolczi Nóra 6.b

Karate DIÁKOLIMPIÁN

  1. helyezés: Győri Csanád 3.a

III. helyezés:                                        Gémes Gergő 3.a

GRATULÁLUNK!


 

HEBE Kft. által megrendezett országos levelezős versenyen:

Christmas is all around IV. helyezést ért el

Antal Péter 5.c
Lupityka Zsófi 5.c
Nagypál Dóra 5.c osztályos tanulók

Felkészítőjük: Kiss Mária
Gratulálunk!


Az erdők hete alkalmából ismét meghirdették a „Tovább táncol a tobozmanó” című alkotópályázatot a gyulai Dalerd Zrt. munkatársai. Már több mint 10 éve pályáznak iskolánk tanulói a Csongrád és Békés megyei általános iskolás diákokkal az egyéni és csoportos díjakért. Feladatuk volt természetes alapanyagok felhasználásával különféle dísztárgyakat, játékokat, figurákat készíteni. Már az őszi szünetben a gyerekek terméseket, ágakat, bogyókat, kérgeket, tobozokat gyűjtögettek. Szünetről visszaérve technika órákon, kézműves szakkörön és szabadidős foglalkozásokon is készültek a kis „remekművek”. Többen otthon is szívesen alkottak.  Egyéni pályázók között felső tagozatosak is voltak. 2. c osztály minden tanulója legalább egy munkadarabbal pályázott. Közösen is készítettek egy pályamunkát „Sísuli” címmel.

December 9-én Gyulán, a pályázat ünnepélyes eredményhirdetésén, illetve a Szép-Szilágyi Erdészeti Emlékház felavatásán is részt vettünk. Ezen az ünnepségen a Mindszenti Általános Iskola Dózsa – Telepi Tagintézménye 2. c osztályának csoportos különdíjat adtak át, mely lehetőséget ad számukra egy ingyenes erdei iskolai programon való részvételre.

                                              Szecskó Dóra


JÁTÉKOS MŰVELTSÉGI VETÉLKEDŐ a Pollák Antal Szakképző Iskolában 2015. december 9. 
Iskolánkat két csapat képviselte.

III. helyezést ért el
Gémes Norbert
Ambrus Norbert
Vigh Martin
Bottyán Bence, míg
V. helyezést ért el
Kálmán Viktória
Sajben Odett
Hős Noémi
Cseszkó Anna

https://hu-hu.facebook.com/pmszki/
Gratulálunk!


 

Mikulás Kupa íjászverseny Kunszentmárton, 2015. december 5. Ács Kristóf I. helyezés.


 

  • Molnár Zsuzsanna 4.a osztályos tanuló az Európai FITKID Serbian Open Kupán 2. helyezést ért el.
  • Ács Kristóf 4.b osztályos tanuló a Kétegyházán megrendezett teremíjász versenyen II. helyezést ért el.
  • Terbán Ágnes 8.a osztályos tanuló a IX. Forma Kupa Országos Táncverseny Ifjúsági E Standard kategóriában III. helyezést, a Junior II E Standard kategóriában I. helyezést ért el.

Gratulálunk!


 

HÓDítsd meg a biteket nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny 

Iskolánkból a 6. a osztályos tanulók 25 fővel vettek részt a versenyen.
A Benjamin kategória 3609 résztvevője közül
a 14. helyezést érte el Bozó Tibor,
a 17. helyezést érte el Kallai Lotti és Német Bence.
Nekik és az osztály többi tagjának is gratulálunk az eredményes szereplésért.

Felkészítő nevelő: Csernákné Kiss Ildikó


 

1. Horváth Mihály Gimnázium –

„Szeretek gondolkodni” természettudományos verseny

  1. fordulóra 11 fő 7-8. osztályos tanuló nevezett be
  2. fordulóra a 8. osztályból Nagy Viktória 8.a

a 7. osztályból Nagy Dániel 7.b osztályos tanulók jutottak be.

Díjkiosztás:

  1. október 21-én Szentesen Nagy Dániel 7.b osztályos tanuló VI. helyezést ért el.

Felkészítő nevelő: Antalné Kardos Csilla, Csatlósné Répás Etelka

 

  1. Horváth Mihály Gimnázium Területi német versenyen

Vigh Martin 8.a osztályos tanuló I. helyezést ért el

Felkészítő nevelő: Baloghné Tenkei Csilla

 

  1. 3. Mezei futóverseny

Berta Balázs, Szombathelyi Brúnó, Sebők László 6.b osztályos tanulók II. helyezést értek el, bejutottak a megyei versenyre.

Felkészítő nevelő: Ivanovné Tóth Ágnes


 

ISKOLÁN KÍVÜLI VERSENYEK

  1. Országos Fit-Kid versenyen helyezést ért el Molnár Zsuzsanna 4. a osztályos tanuló.
  2. Romániában lezajlott „All Kyokushin Karate World Cup-on Gémes Dénes b, Gémes Gergő 3.a és Győri Csanád 3.a osztályos tanulók kiemelkedő szereplésükért és helytállásukért igazgatói dicséretben részesülnek
  3. Miskolczi Nórab osztályos tanuló Országos Táncversenyen I. helyezés
  4. Mihály Terézia b osztályos tanuló Muzslyán megrendezett Logiko táborban I. helyezést ért el.

Gratulálunk!