Fogadóórák

Kormányné Takács Orsolya Előre egyeztetett időpontban
Mihály Jánosné Minden hónap első “A” hét hétfő 11.30-12.30
Gémesné Wittich Szilvia Minden hónap első hétfője 14.00-15.00 Előre egyeztetett időpontban
Nagyillés Lászlóné Minden hónap 3. hétfője 5. óra
Győri Andrea Minden hónap első A hét hétfő 2. óra
Mihályné Gyapjas Nóra Minden hónap első “B ” heti hétfő 6.óra
Vigh Zoltánné Minden hónap első hétfő 7. óra
Kovács Terézia Minden hónap első A hét szerda 9:30-10:30
Kuhár Józsefné Minden első A hét hétfő 3. óra
Gyapjasné Hegedűs Éva Minden hónap első B heti szerda 10:30-11:30
Szűcs Tünde Minden hónap első “A” hét szerda 9:30 – 10:30
Lupityka Gáborné Minden hónap első B heti kedd 9.30-10.30
Csernák Lajosné Minden hónap első B heti csütörtök 9.30-10.30
Terbán-Szecskó Dóra Minden hónap első B heti szerda 12.20 – 13.20
Pálinkóné Szedlák Renáta Minden hónap első hétfője 14:10-15:10
Papp Magdolna Minden hónap első B heti hétfő 7. óra
Koncsek Bálint B hét szerda 7. óra
Hamar László Minden hónap első A hét hétfő 8. óra
Sipos Kálmánné Kondorosi Réka Minden hónap els B hét csütörtök 4. óra
Harmath Éva
Vida Mihályné Minden hónap első A hét kedd 8:30-9:30
Horváthné Karsai Anikó Minden hónap első kedd 5. óra
Papp Beáta Katalin Minden hónap első A heti hétfő 11.30-12.30
Baloghné Tenkei Csilla Minden hónap első A hét szerda 13:30-14:30
Antalné Kardos Csilla Minden hónap első A hét csütörtök 11:30-12.30
Márkus Imre
Lantosné Pálinkó Erika Minden hónap első B heti kedd 13:30-14:30
Szunyiné Marton Edit Minden hónap első A heti hétfő 12.30-13.30
Csernák János Minden hónap első A hét hétfő 11:30-12:30
Zsótér Judit Minden hónap első B heti kedd 11:00-12:00
Csatlósné Répás Etelka Minden hónap első A hét kedd 11:30-12:30
Csernákné Kiss Ildikó Minden hónap első A hét hétfő 11:30-12:30
Dezső Ibolya Minden hónap első A hetén csütörtök 3.óra
Nagy Tibor Minden hónap első A hetén kedd 6. óra
Szin Réka Minden hónap első A heti kedd 9:30- 10:30
Tóthné Terbán Irén Minden hónap első A hét hétfő 2. óra
Nagy Zita Minden hónap első B heti kedd 12.20-13.20
Párkányi László Minden hónap első hétfője 14:10-15:10
Pulcz-Surányi Edina Minden hónap első A hét péntek 12:30-13:15
Bodnár Henriett Minden hónap első A heti csütörtök 12:20-13:20
Kiss Dóra Renáta Minden hónap első A hét kedd 10.00-11.00
Gyugel Gabriella Minden hónap első hétfője 14-15
Szécsényi Máté Minden hónap első szerda 13:30 – 14:30
Nagy Vera Minden hónap első A hét kedd 9.00-10.00
Atkári Zoltánné Minden hónap első szerda 3. óra